![Πράσινο Λάδι Α. Ε.](https://decus.gr/wp-content/uploads/2017/06/prasinladi.jpg)
Πράσινο Λάδι Α. Ε.
Η ΕΛΙΝ Βιοκαύσιμα ίδρυσε το 2011 το ΠΡΑΣΙΝΟ ΛΑΔΙ, ηγέτιδα εταιρεία συλλογής τηγανελαίων στην Ελλάδα. Ένας ιδιόκτητος στόλος αυτοκινήτων συλλογής και ένα φιλικό και άρτια καταρτισμένο προσωπικό θα συλλέγουν με απόλυτο σεβασμό στην καθαριότητα και το ωράριο του καταστήματός σας τα τηγανέλαια, τα οποία αφού τύχουν της αρχικής επεξεργασίας στις μονάδες μας στην Αθήνα και την Θεσσαλονίκη, θα κατευθυνθούν στο Εργοστάσιο της ΕΛΙΝ Βιοκαύσιμα στον Βόλο γιά την παραγωγή βιοντήζελ.
Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα