![Plastimak](https://decus.gr/wp-content/uploads/2017/06/plastimak.jpg)
Plastimak
Συστημένη το 1989, η Plastimak έχει μακροχρόνια ιστορία και ειδίκευση στη φλεξογραφική εκτύπωση, τη ρολοκοπή, το λαμινάρισμα και τη σακουλοποίηση ευκάμπτων υλικών συσκευασίας. Όντας μία από τις πλέον εδραιωμένες εταιρίες στον κλάδο των υλικών εύκαμπτης συσκευασίας, η Plastimak συνδυάζει την τεχνογνωσία και το τεχνολογικό υπόβαθρο που χρειάζεται η εταιρία σας για να μετατρέψει τη συσκευασία σε ένα εργαλείο προώθησης, προσθέτοντας υπεραξία στο ίδιο σας το προϊόν.
Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα